Reprezentant comercial
SC FITOPREST SRL
Sfantu Gheorghe
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii / superioare de preferat agronomice , finalizate;
  • Experienta in vanzari constituie avantaj;
  • Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
  • Foarte bune abilitati de comunicare, convingere si negociere, relationare, lucru in echipa;
  • Orientat spre invatare;
  • Persoana punctuala, agreabila;
  • Posesor permis conducere categoria B - obligatoriu.

    Descrierea jobului

    Ne mărim echipa, prin urmare căutăm colegi noi pentru județele : Mureș, Cluj, Brașov, Covasna.

  • Activitati specifice vanzarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii din zona arondata;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • OFERIM :

  • Pachet salarial motivant plus comision din vanzari;
  • Masina si telefon de serviciu.
  • Cursuri de perfectionare gratuite
  • Posibilitati optime de dezvoltare profesionala si personala in cadrul unei echipe profesioniste.
  • Raportați această lucrare