TEHNICIAN SERVICE CENTRALE TERMICE
EPINVEST SRL
Alba Iulia
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerințe :

Studii medii (superioare constituie avantaj)

Experiența în domeniu constituie avantaj

Onestitate, diplomație, bune abilități de comunicare

Orientare spre învățare, inițiativă, capacitate de analiză

Abilități de organizare, planificare și prioritizare a activităților

Permis de conducere categoria B

Responsabilități :

Asigurarea activității de punere în funcțiune pentru toate tipurile de centrale termice comercializate

Asigurarea intervențiilor în garanție și post garanție pentru centralele termice comercializate

Eliberarea autorizației de funcționare, asigurarea verificării / reviziei tehnice periodice

Efectuarea verificării instalației de utilizare a gazelor naturale

Beneficii :

Participarea la cursuri de perfecţionare organizate de către furnizori

Posibilitate de dezvoltare profesională

Raportați această lucrare