Area Sales Manager
INDUSTRIAL INSTAL SRL
Botosani
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta cel putin 3 ani in domeniul vanzarilor de instalatii termice
  • Inclinatie catre munca de teren;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Abilitati de comunicare, negociere si dezvoltare a relatiilor interpersonale;
  • Persoana organizata, perseverenta si persuasiva;
  • Disponibilitate pentru asimilare de informatii noi;
  • Orientare catre rezultate, corectitudine si punctualitate;
  • RESPONSABILITATI :

  • Formarea, dezvoltarea si gestionarea eficienta a portofoliului de clienti pe zona alocata;
  • Atingerea obiectivelor de vanzari si incasari stabilite;
  • Cunoasterea, promovarea si comercializarea produselor companiei;
  • Negocierea si gestionarea contractelor cu clientii firmei;
  • Intocmirea rapoartelor de vanzari si incasari;
  • BENEFICII :

  • SALARIU FIX MOTIVANT si comision in functie de rezultatele obtinute;
  • Training si pregatire profesionala permanenta;
  • Masina de serviciu, telefon, laptop.
  • Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la numarul de telefon : 0720087451

    Raportați această lucrare