Contabil
FLAGA LPG SA
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cunostinte avansate in utilizarea Excel si a pachetului office
  • Cunostinte de legislatie financiar- contabila si de fiscalitate
  • Capacitate de organizare si sinteza,
  • Responsabil,
  • Gandire analitica, atentie sporita, meticulozitate
  • Pentru perioada determinata.

    Experienta si studiile superioare in domeniul economic poate constitui un avantaj

    Descrierea jobului

    Gestioneaza baza de clienti cu caracteristicile aferente

  • Introduce datele din documente in sistemul informatic;
  • Verifica corectitudinea datelor din facturile emise catre clienti;
  • Intocmeste, contabilizeaza si verifica lunar documentele fiscale emise;
  • Inregistreaza si prelucreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor de marfa;
  • Raspunde de corectitudinea datelor raportate;
  • Raspunde de realizarea calitativa si in termen a lucrarilor;
  • Raspunde de realizarea obiectivelor individuale.
  • Locatia este in Veresti Suceava- transportul este asigurat

    FLAGA LPG SA 1 anunț activ

  • Entry-Level (
  • Mid-Level (2-5 ani)
  • Departament

  • Financiar / Contabilitate
  • Petrol / Gaze
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite