iOS Developer
XTB
Cluj-Napoca, Romania
2 zile în urmă
source : Just Join IT

Combine (nice to have)

SwiftUI (nice to have)

Jenkins (nice to have)

Realm (nice to have)

RxSwift (nice to have)

Zakres obowiązków :

Poszukujemy kandydata na stanowisko iOS Developer, który dołączy do zespołu tworzącego flagową aplikację mobilną dla klientów XTB.

Wymagania :

  • dobra znajomość Swift, MVVM-C
  • komercyjne doświadczenie w programowaniu na platformie iOS
  • dobra znajomość narzędzi : git, Xcode, App Store Connect, Swift Package Manager, Autolayout, Push Notifications
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • dobra znajomość Clean Code
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile (Scrum)
  • samodzielność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Mile widziane :

  • RxSwift, Realm, Jenkins, Fastlane, Firebase, WebSocket
  • SwiftUI, Combine, Modular application architecture
  • Oferujemy :

  • pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w branży FinTech
  • benefity pozapłacowe przy umowie o pracę
  • szkolenia
  • ambitne wyzwania
  • swobodną atmosferę
  • nowoczesne biuro
  • możliwość pracy zdalnej
  • Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w XTB S.A.

    Raportați această lucrare