MERCHANDISER
SC AGROPAN IMPEX SRL IASI
Suceava
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana activa, responsabila si punctuala;
  • Experienta anterioara pe un post similar poate reprezenta un avantaj;
  • Bune abilitati de organizare a muncii;
  • Sociabilitate, spirit de echipa;
  • Minim studii medii;
  • Carnet conducere cat.B.
  • Descrierea jobului

  • Promovarea produselor si amplasarea corespunzatoare a acestora la raft;
  • Verificarea preturilor la raft;
  • Verificarea termenului de valabilitate al produselor;
  • Monitorizarea stocului pentru produsele mercantizate;
  • Intocmirea rapoartelor.
  • Raportați această lucrare