BUSINESS SALES REPRESENTATIVE
HAPPY GROUP
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Suntem un grup de tineri care ne dorim performanta in ceea ce facem. Ne dorim să funcționam ca un întreg, prin adoptarea unui cod comportamental comun.

Credem în puterea exemplului personal ca modalitate de transmitere a valorilor noastre și tocmai de aceea fiecare este responsabil de transmiterea lor, atât în interiorul companiei, cât și în afara ei.

Suntem parte din cel mai mare furnizor de servicii integrate din Romania, Telekom.

Asteptam un nou coleg sau colega care sa se alature echipei noastre si care sa ne ajute sa crestem sa aduca un plus de energie si valoare echipei. : )

Ce ne dorim?

bune abilități de comunicare

pasionat de tehnologie

sa lucreze bine in echipa, ambitios si motivat sa-si demonstreze calitatile

deschis sa invete si sa acumuleze experiența

Descrierea jobului

  • contactează potențialii clienți într-o manieră profesionistă
  • viziteaza potentiali clienti din segmentul business, clienti noi si de portofoliu
  • negociaza contractele pentru servicii si produse din portofoliul Telekom
  • oferă răspunsuri si gaseste solutii avantajoase pentru clienti si companie
  • se implică activ în rezolvarea problemelor semnalate de clienți
  • atinge lunar targetul
  • identifica noi clienți și oportunități de creștere a business-ului
  • oferă consultanță de specialitate clienților din portofoliu
  • Noul nostru coleg va beneficia de :

  • salariul fix, bonuri de masa, bonusuri de obiectiv, bonusuri de vechime si bonusuri pentru concursuri castigate
  • training de produse si sevicii la intrarea in companie, traininguri periodice
  • conditii excelente si logistica necesara, smartphone, laptop, masina, pentru obtinerea performantei maxime
  • sustinere si deschidere pentru a deveni un profesionist si poate un bun team leader
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite