OFERTARE – SOLUTII – INSTALATII -
SC DANIRO PRO INSTAL SRL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte :

  • Permis de conducere categoria B;
  • Studii tehnice constituie un avantaj;
  • Experienta in domeniu constituie un avantaj;
  • Abilitatea de a negocia termenii in interesul companiei;
  • Dorinţa de a te dezvolta în domeniul vânzărilor;
  • Abilitatea de a te exprima foarte bine în scris şi verbal şi de a-ţi modifica stilul de exprimare în funcţie tipul clientuluiOrientat spre rezultate;
  • Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte :

    Descrierea jobului

    Te аșteptăm în echipа noаstră pеntru а te ocupа dе :

  • promovarea serviciilor oferite de companie potențialilor clienti;
  • consilierеа cliеntului în аlegеrеa solutiei de alimentare cu gaze naturale potrivite (idеntificareа nеvoilor cliеntului);
  • reprezentarea intereselor comerciale ale Companiei si partenerilor;
  • negocierea unor termene și condiții avantajoase în conformitate cu politica companiei;
  • administrarea încasărilor facturilor emise pe clientii administraţi de tine;
  • intocmirea rapoartelor de activitate si statistici periodice referitoare la activitatea de vanzari proprie;
  • analiza si prelucrarea cererilor de oferta si de a raspunde prompt si adecvat acestora;
  • negocierea si incheierea de contracte, facturi de plata si supervizeaza derularea operatiunilor;participa la evenimente in domeniu pentru stabilirea de noi contacte;
  • Îți oferim :

  • pachet salarial motivant;
  • infrastructura digitală modernă, mijloace de lucru și comunicare digitală standardizate la toate nivelurile (smartphone, -imprimanta bluetooth, office tools & apps etc.);
  • mediu de lucru dinamic într-o companie moderna;
  • structura managerială flexibilă, compactă și transparentă, cu canale de comunicare deschise și care pune accent pe creativitatea și inovația membrilor echipei;
  • masină de serviciu;
  • Daca iti doresti sa activezi in compania noastra, asteptam cu nerabdare CV-ul dumneavoastra.

    Raportați această lucrare