Programista/Programistka Android
Getin Noble Bank
Bucharest, Romania
4 zile în urmă
source : Just Join IT

MVVM (nice to have)

Clean Architecture (junior)

Kotlin (regular)

Android Studio (regular)

Zakres obowiązków

  • projektowanie i rozwój aplikacji mobilnej na platformę Android,
  • rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji,
  • praca z wykorzystaniem praktyki Continous Integration,
  • praca w zespole projektowym w metodyce SCRUM.
  • Wmagania

  • dwa lata doświadczenia jako mid Android developer,
  • bardzo dobra znajomość technologii Kotlina i Java,
  • znajomość ODD,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra znajomość Android Studio,
  • doświadczenie z Coroutines, RxJava, Clean Architecture, MVVM i Databinding.
  • Co oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość pracy w formie hybrydowej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość korzystania z karty MultiSport,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w środowisku otwartym na pomysły i usprawnienia
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia wewnętrzne
  • Raportați această lucrare