Junior Art Director
White Image - Loyalty Solutions
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Consideri un spatiu alb locul in care iti poti exprima creativitatea?

Ai un minim de portofoliu web, iar PSD-ul si AI-ul nu-ti sunt deloc straine?

Ai talent dar stii ca fara pasiune si multa munca nu poti realiza campanii de impact?

Stii sa alegi un font care exprima caldura si altul care exprima putere si poti sa rezolvi un brief in care singura cerinta pentru layoutul tau este sa inspire relaxare?

Nu concepi decat o INTERACTIUNE super usoara cu produsul creativ final? Te pui in fiecare moment in pielea clientului final?

Stii ca procesul de invatare nu se termina niciodata si ca schimbarile tehnologice creeaza un nou mod de interactiune?

Si daca stii regula deadline-ului si creativitatea nu te-a transformat intr-un dezorganizat, atunci esti omul nostru!

Descrierea jobului

  • contribui la implementarea grafica a breifurilor
  • te implici in gasirea unor concepte de sta matza in coada (Da, avem si o pisica)
  • esti un team player si te intelegi de minune cu copywriter-ul si account-ul care vor totul repede
  • esti mereu curios care sunt trend-urile in piata, nu te adaptezi dupa multime
  • vrei intotdeauna sa descoperi lucruri noi
  • esti familiarizat cu cerintele de mobile
  • lucrezi pentru clienti cu campanii integrate, vizibile in piata, dar si cu asteptari mari.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite