Lacatus mecanic
Agmi Slobozia
Slobozia, Romania
34 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Vrei sa lucrezi intr-un mediu atractiv si competitiv, in care sa iti pui in valoare experienta de sudor calificat?

Compania noastra, cu o vechime de peste 15 ani in confectii metalice, scoate la concurs 3 posturi de lacatus mecanic.

Cautam colegi cu experienta dar si dornici de a-si spori cunostintele, pentru proiecte de constructii metalice pe care le derulam in aproape toata tara.

Te asteptam alaturi de noi sa construim impreuna!

Cerinte

  • Construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri metalice pe santierul de constructii;
  • Ajusteaza, asambleaza imbina, finiseaza, incadreaza usi, ferestre metalice in interiorul constructiei;
  • Executa constructii metalice cu caracter provizoriu sau definitive;
  • Ansambleaza structurile metalice pentru schele;
  • Utilizeaza echipamentele, sculele si materialele puse la dispozitie de societate pentru executarea sarcinilor de serviciu;
  • Sa isi insuseasca, sa cunoasca si sa aplice normele de protectie a muncii si de PSI din cadrul instructajelor lunare, conform fiselor de instruire si a indicatiilor responsabililormcu protectia muncii.
  • Sa utilizeze adecvat, conform indicatiilor, echipamentele de lucru si de protectie de cate ori este nevoie, fara a face rabat de la norme.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu motivant
  • bonuri de masa
  • diurna pentru deplasari
  • cazare si masa pentru deplasari
  • transport asigurat de companie
  • bonusuri in functie de performanta
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite