Junior Key Account Manager
Excon Consultanta
Intrarea Liteni, Bucuresti, Romania
18 zile în urmă

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Junior Key Account Manager pentru clientul sau, companie multinationala, care activeaza in domeniul FMCG.

Cerinte :

  • Studii superioare finalizate;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat, cunoasterea altei limbi straine constituie un avantaj;
  • Cunostinte Microsoft Office;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Spirit organizatoric;
  • Abilitati de comunicare si de previzionare.

    Responsabilitati :

  • Gestionarea si negocierea termenilor comerciali cu clientii;
  • Monitorizarea si cercetarea pietei pentru largirea gamei de produse;
  • Oferirea de suport in implementarea strategiei de vanzare;
  • Definirea planurilor de promovare pentru fiecare client si urmarirea desfasurarii acestuia;
  • Raportarea vanzarilor lunare, trimestriale si anuale;
  • Colaborarea cu echipele de vanzari si evaluarea periodica a acestora.

    Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru dinamic si profesional;
  • LinkedIn 0
  • Aplică