REPREZENTANT MEDICAL
SOLARTIUM GROUP
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta in promovarea etica a produselor farmaceutice catre medici specialisti
  • Disponibilitate de a calatori frecvent
  • Persoana serioasa, organizata, orientata catre rezultat
  • Atitudine pozitiva, proactiva
  • Bune abilitati de invatare si comunicare
  • Experienta in organizarea de simpozioane regionale si mese rotunde in teritoriul alocat
  • Cunostinte bune de operare PC (Internet, Microsoft Office)
  • Experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani
  • RESPONSABILITATI :

  • Promovarea etica a produselor din portofoliul companiei catre medici specialisti, în conformitate cu planurile aprobate de promovare şi atingerea obiectivelor.
  • Dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti si cresterea vanzarilor in zona alocata
  • Consolidarea imaginii companiei in teritoriul desemnat
  • Organizarea de mese rotunde, prezentari de grup, simpozioane stiintifice zonale
  • Mentinerea relatiilor cu liderii de opinie din teritoriul alocat, în conformitate cu planurile si strategiile de marketing.
  • Mentinerea relatiilor si vizitarea reprezentantilor farmaciilor si distribuitorilor din zona alocata pentru asigurarea stocurilor suficiente de produs
  • Participare activa la sustinerea promovarii in cadrul congreselor nationale, conform planului de marketing stabilit.
  • Cunoasterea detaliata a informatiilor stiintifice despre produsele companiei
  • Informarea companiei cu privire la activitatea si produsele competitiei.
  • BENEFICII :

  • Posibilitatea de a lucra intr-o companie farmaceutica etica, cu produse originale, in continua dezvoltare pe piata din Romania
  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung alaturi de o echipa dinamica, cu experienta in domeniul farmacetic
  • Dezvoltare profesionala si personala prin coaching si traininguri specifice personalizate
  • Pachet salarial atractiv
  • Masina, telefon, laptop, asigurare medicala privata
  • Raportați această lucrare