Manager Grupa Pregatire Marfa Depozit Iernut
Lidl RO
Iernut, RO
6 zile în urmă

Pentru angajații noștri calitatea nu este doar un cuvânt, ci un mod de viață. Echipele noastre din depozit tratează cu atenție atât lucrurile mici, cât și pe cele de importanță maximă deoarece ne dorim să avem succes în orice facem.

Dacă îți place dinamismul și să faci parte dintr-o echipă diversă, atunci Lidl este ceea ce cauți!

Responsabilităţi

  • Vei coordona zonele de comisionare;
  • Vei asigura îndeplinirea regulamentară a sarcinilor de căre comisionari;
  • Vei asigura controlul şi coordonarea productivități;
  • Vei efectuarea șolarizările zilnice pentru comisionari;
  • Vei administra datele în modulele aferente;
  • Respectarea lanțului frig şi a normelor de calitate ale legumelor / fructelor;
  • Dacă este cazul, muncă activă în domeniul propriu;
  • Profilul dvs.

  • Să dai dovadă de flexibilitate şi rezistenţă la stres;
  • Să ai capacitatea de a lucra în echipă şi individual;
  • Comunicativitate şi spirit de echipă;
  • Cunoşinţe medii de operare PC;
  • Experienţa intr-o poziţe similară pe depozit alimentar (lactate, congelate, carne, legume-fructe) şi non-food constituie avantaj;
  • Oferta noastră

  • Perspectiva unei cariere într-o companie multinațională de succes în piața de retail
  • Asigurare privată de sănătate, deoarece ne gâdim tot timpul la sănătate ta
  • Abonament de fitness pentru a putea fi tot timpul în formă
  • Șolarizare într-o echipă dinamică și motivată pentru a putea performa la capacități maxime
  • Mediu de lucru modern, plăut și dinamic, deoarece nimic nu este mai important decâ să ne simțm bine la locul de muncă
  • Salariu peste medie, corelat cu experiența, deoarece suntem unul dintre retailerii cu cele mai bune pachete salariale din Romania și știm să ne răsplătim pe măsură angajații
  • Posibilitatea de a te implica în proiecte foarte dinamice, extrem de interesante, care prin dezvoltarea lor ajută compania să își pătreze pozița de angajator de top în piață.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite