Frontend JS Developer (remote)
HRlink.pl
Iasi, Romania
6 zile în urmă
source : Just Join IT

React (nice to have)

TypeScript (nice to have)

SMARTY (nice to have)

HTML (regular)

JavaScript (jQuery) (advanced)

Co oferujemy :

  • 8-15 tys. netto + Vat na B2B lub 7-12,5 tys. brutto na umowie o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • elastyczną formę zatrudnienia, na podstawie umowy preferowanej przez kandydata,
  • realny wpływ na rozwój technologii produktów, które tworzymy
  • pracę zdalną lub w jednym z naszych biur w Szczecinie, Warszawie lub Poznaniu
  • Zadania :

  • tworzenie oraz projektowanie dużych i skalowalnych aplikacji w ramach kompleksowej, unikatowej na rynku, platformy HRtech,
  • realizacja kierunków rozwoju poszczególnych produktów platformy w oparciu o nowe technologie oraz legacy code,
  • wdrażanie rozwiązań bazujących na integracji systemów
  • praca razem z PO / UX przy projektowaniu rozwiązań
  • Nasz stack technologiczny :

  • HTML
  • Jesteś idealnym kandydatem / ką, jeśli :

  • masz minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji komercyjnych
  • umiesz pracować w zespole
  • Będziemy zachwyceni, jeśli dodatkowo masz doświadczenie w pracy z :

  • Smarty
  • Raportați această lucrare