Agent Servicii Client (Customer Care Representative)
HABASIT BELTING SRL
Timisoara
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cunostinte de limba rusa / germana si engleza (nivel avansat);
  • Cunostinte bune operare PC;
  • Persoana responsabila, atenta la detalii;
  • Abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa;
  • Cunostinte SAP constituie un avantaj;
  • Capacitate de adaptare la situatii noi, invatare continua.
  • Descrierea jobului

    Postul este pe perioada determinata de 1 an, cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata. Este dedicat clientilor din Bulgaria.

    Responsabilitati :

  • Mentinerea legaturii cu agentul de vanzari( in limba rusa sau germana) si clientii( in limba engleza);
  • Procesarea comenzilor si ofertelor;
  • Actualizarea datelor clientilor in sistem;
  • Urmarirea comenzilor pana la livrare;
  • Rezolvarea reclamatiilor;
  • Raportați această lucrare