CONSILIER JURIDIC
MILLENNIUM ASSISTANCE SRL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • usurinta in utilizarea termenilor juridici si in redactarea actelor cu caracter juridic
  • abilitati de comunicare, acuratete si corectitudine in exprimare
  • gandire logica si argumentativa
  • atitudine proactiva
  • capacitate de organizare, planificare si de prioritizare a activitatilor, orientare spre rezolvare
  • persoana punctuala, serioasa, responsabila, organizata, atenta la detalii, dinamica si creativa
  • cunostinte de operare MS Office si programe legislative
  • Descrierea jobului

  • redactare documente juridice
  • pachet salarial atractiv
  • mediu de lucru modern si dinamic
  • formare si dezvoltare profesionala
  • activitatea se desfasoara la birou, fara interactiune cu clientii
  • program de lucru :
  • : 9 - 14

    Raportați această lucrare