PHP Symfony Developer
Gate-Software
Timișoara, Romania
1 zi în urmă
source : Just Join IT

Pimcore (nice to have)

PHP (advanced)

Poszukujemy do stałej współpracy programistę PHP który dołączy do technologicznych szeregów w Gate-Software zdalnie lub hybrydowo.

Pracujemy przy projektach e-commerce (Magento, Prestashop, Pimcore, Symfony) dla dużych i rozbudowanych polskich sklepów internetowych.

Świadczymy usługi z zakresu rozwoju, utrzymania, bezpieczeństwa oraz konsultingu opierając się o najlepsze rynkowe metody i technologię.

Codzienne zadania obejmują :

  • Pracę przy udoskonalaniu aplikacji i modułów do sklepów internetowych (optymalizacje, skalowalność, performance, bezpieczeństwo)
  • Tworzenie oraz wdrażanie nowych modułów i rozwiązań, charakteryzujących się wysoką użytecznością i bezbłędnym działaniem
  • Budowanie i dostarczanie wewnętrznych i zewnętrznych interfejsów API opartych o wzorzec REST i SOAP
  • Dbanie o wysoką jakość kodu i przestrzeganie standardów programowania PSR
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne podczas analiz przedwdrożeniowych
  • Aplikuj jeżeli :

  • Posiadasz min. 5 lat doświadczenia komercyjnego w języku PHP 7.x 8.x (Symfony lub Zend)
  • Masz doświadczenie w programowaniu w Javascript (mile widziane jQuery, Knockout, React.js, Bootstrap itp.))
  • Odnajdujesz się w workflow projektowym metodologii kanban i agile
  • Masz doświadczenie w integracji z systemami ERP klienta (GraphQL, JSON, REST, SOAP) oraz z relacyjnymi bazami danych (preferowany MySQL)
  • Pracowałeś z Elasticsearch, RabbitMQ, Redis, New Relic, Varnish (mile widziane)
  • Masz doświadczenie z Prestashop lub Pimcore (mile widziane)
  • Biegle posługujesz się systemem kontroli wersji GIT
  • Rozumiesz i stosujesz w swoje pracy wzorce projektowe i dobre praktyki, np. OOP, SOLID, KISS, DRY
  • Miałeś już do czynienia z Dockerami, Kubernetesem, AWS
  • Chcesz rozwijać swoje zdolności analityczne
  • Lubisz dzielić się swoją wiedzą
  • Jesteś zdeterminowany, nigdy się nie poddajesz i zawsze można na ciebie liczyć
  • Od siebie oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Współpracę w pełni zdalną / hybrdową / stacjonarną z naszego biura w Tarnowie
  • Elastyczny czas pracy
  • Płatne dni wolne
  • Płatny program poleceń pracowników
  • Pracę w ciekawych projektach (polskich / zagranicznych),
  • Wsparcie w uzyskaniu certyfikatów finansowe i szkoleniowe
  • Sprzęt do pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i Karty Multisprt
  • Możliwość szlifowania angielskiego
  • Biblioteczka firmowa
  • Kwartalne imprezy, dobrze zaopatrzone biuro
  • Raportați această lucrare