ASM zona NV
Mondojob
Cluj‑Napoca
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare (cele tehnice reprezintă avantaj);
  • Experiență de minimum 3 ani în vânzări consultative / b2b

    Abilitati de instruire a clientilor cu privire la solutiile tehnice propuse

  • Foarte bune abilități de organizare și planificare;
  • Cunoasterea pietei in industria mobilei, in vanzari de materiale de constructii

    Carnet de conducere categoria B

    Descrierea jobului

    Promovarea produselor (placaj pentru firmele producătoare de canapele, si sistemul de cofraje din lemn către firmele de constructii) in CJ, AB, MS, BN, MM, SM, SJ, BH.

    Asigurarea unui echilibru permanent al costurilor operationale, coordoneaza zona pe care o are in subordine ca pe un centru de profit

    Indeplinirea planului de vanzari si profit alocat

    Stabileste strategii si relatii de dezvoltare cu noi parteneri, clienti, realizeaza si transmite zilnic raportari privind activitatea pe care o desfasoara.

    Participa la intalniri de afaceri cu clientii, alte organisme si institutii.

    Raportați această lucrare