Junior Inginer Electrotehnist Rm Valcea
Exon Consult Partners S.R.L.
Ramnicu‑Valcea
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Inginer electrotehnist

Fabrica : productie materiale plastice (folie + butoaie plastic), Rm. Valcea

Cerinte :

  • Studii finalizate in domeniu (electrotehnica, electronica, etc)
  • Disponibilitate la program flexibil (in caz de avarii, etc)
  • Cunostinte legate de operarea pe calculator
  • Sa fie o persoana ambitioasa, perseverenta si dornica de invatare
  • Experienta in domeniu reprezinta un mare avantaj.
  • Descrierea jobului

  • Raspunde de mentenanta tehnica zilnica, preventiva, corectiva, interventii ocazionale, revizii, etc
  • Relationeaza cu superiorii (directorul de productie, administrator) si colegi in vederea obtinerii
  • rezultatelor optime in productie

  • Completeaza documente si rapoarte care reflecta constatarile, respectiv operațiunile efectuate și
  • consumul de material

  • Ajuta la identificarea si solutionarea eventualelor probleme (lipsuri, pierderi, probleme CTC, probleme
  • de personal, calitate)

    Raportați această lucrare