Operator depozit (stivuitorist) - Sibiu
Gebrüder Weiss GmbH
Sibiu
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Aveți experiență în domeniul depozitelor și asigurați desfășurarea în mod punctual a activităților de transport de către camioanele noastre
  • Sunteți o persoană aptă din punct de vedere fizic și flexibilă în ceea ce privește programul de lucru, pentru îndeplinirea cerințelor de viteză în sectorul transporturilor
  • Dispuneți de permis pentru manipularea stivuitorului și vă face plăcere să lucrați cu echipamente tehnice (de exemplu, scanere manuale, utilaje)
  • Subtitlu

    Responsabilitatea dumneavoastră : Descarcarea, plasarea in depozit pe linii si incarcarea marfurilor.

    Atribuțiile dumneavoastră

  • Împreună cu echipele noastre multiculturale, reprezentați baza pentru succesul companiei
  • Încărcați și descărcați camioanele noastre, preluați mărfurile clienților, scanați și etichetați produse și gestionați operațiunile itinerante de manipulare a mărfurilor
  • În calitate de unul dintre cele mai importante elemente ale lanțului de transport, asigurați un nivel de calitate ridicat pentru clienții noștri
  • Profilul dumneavoastră

  • Dispuneți de permis pentru manipularea stivuitorului (optional) și vă face plăcere să lucrați cu echipamente tehnice (de exemplu, scanere manuale, utilaje)
  • Oferta noastră

  • Un loc de muncă sigur în cadrul unei întreprinderi viabile din punct de vedere financiar
  • Apartenența la o echipă unită
  • Echipament de lucru de calitate superioară
  • Echipament tehnic modern
  • Oferta de servicii medicale
  • Oportunități multiple de perfecționare în timpul programului de lucru
  • Avem un program fix, trei schimburi :
  • sch 1 06 : 30 - 15 : 00,

    sch 2 14 : 30 - 23 : 00

    sch 3 22 : 30 - 07 : 00

  • Se lucreaza de luni pana vineri, sambata si duminica liber
  • Nu se lucreaza in sarbatori legale
  • Raportați această lucrare