Vanzatoare nefumatoare Pet Shop
Pet Shop Animavet S.R.L.
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ne marim echipa! Cautam colegi pentru postul de vanzatori Pet Shop. Daca esti o persoana energica si iubitoare de animale, te asteptam cu drag in echipa noastra!

CE NE DORIM DE LA TINE :

  • Sa fii amabil si orientat catre client;
  • Sa dai dovadă de implicare și flexibilitate;
  • Sa fii punctual si organizat;
  • RESPONSABILITATI :

  • Intampini si oferi suport clientilor care intra in magazin;
  • Te asiguri ca rafturile sunt aranjate corespunzator și pline de marfa mereu;
  • Vei gestiona corespunzator activitatea de la casa de marcat;
  • Te asiguri ca magazinul este curat : atat spatiul de vanzare, cat și restul spațiilor;
  • Receptia marfii si verificarea acesteia in conformitate cu comanda;
  • Indeplinesti si alte sarcini date de catre conducere in vederea desfasurarii activitatii;
  • ITI OFERIM :

  • Salariu motivant;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Decontare transport;
  • Mediu de lucru placut;
  • Raportați această lucrare