Clinica Dr. Negoita angajeaza terapeut corporal cu experienta
Dr. Negoita Clinic S.R.L.
Bucureşti Sectorul 3, Romania
6 zile în urmă
source : MyNextJob

Angajam terapeut corporal cu experienta!

Candidatul ideal :

Persoana potrivita pentru noi iubeste sa activeze in domeniul Medical - Estetic, are minim 1 an experienta in domeniu, abilitati in vanzari si dorinta de perfectionare continua.

Apreciem colegialitatea si profesionalismul, initiativa si mai ales pasiunea, si ne dorim de la tine :

  • Seriozitate, responsabilitate, prezenta placuta
  • Spirit de echipa, atitudine deschisa si pozitiva
  • Sarcini si responsabilitati :

    Efectuarea de proceduri specifice centrului :

  • Diagnosticare corporala
  • Intocmirea planului de tratament recomandat
  • Tratamente corporale cu aparatura performanta :
  • VelaShape III , Criolipoliza Cooltech , Laser dioda Elysion PRO

  • Urmarirea sedintelor si a rezultatelor
  • Evidentierea rezultatelor pas cu pas
  • Masurarea corecta
  • Recomandari pentru acasa
  • Recomandari post tratament
  • Mentenanta aparatelor
  • Prezentarea ofertelor centrului
  • Alte activitati necesare bunei functionarii a clinicii
  • Beneficii :

  • Pachet salarial si bonusuri in functie de experienta si performante
  • Acces la terapiile centrului
  • Traininguri de specialitate suportate de catre angajator
  • Mediu de lucru placut
  • Parcare asigurata
  • Colaborare pe termen lung
  • Asteptam sa primim CV-uri pe aceasta platforma de joburi!
  • www.drnegoita.ro

    Clinica Dr. Negoita, situata in incinta RIN Grand Hotel, Galeria Comercială, Parter,

    sos Vitan-Barzesti, Nr 7D-7E, Sector 4, București

    Raportați această lucrare