MANAGER ZONA
Romega Food Distribution Srl
Focsani
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana energica, responsabila, proactiva;
  • Abilitati deosebite de comunicare, multi-tasking, respectare dead-line-uri stricte, de organizare a timpului si atributiilor;
  • Capacitate de memorare si utilizare a informatiei;
  • Orientare catre client si rezultate financiare certe;
  • Operare foarte buna a pachetului MS Office (Excel, PowerPoint, Word), experienta in operare CRM;
  • Cunoasterea notiunilor financiar-contabile de baza, limba engleza nivel mediu;
  • Experienta pe un post similar de minim 2 ani;
  • Posibilitatea de a oferi referinte, la cerere;
  • Descrierea jobului :

  • Se ocupa de vanzari pe o zona geografica
  • Coordoneaza zona pe care o are in subordine ca pe un centru de profit;
  • Stabileste strategii specifice fiecarui client pentru implementarea procedurilor companiei;
  • Urmareste zilnic activitatea de vanzari, asigurandu-se de aplicarea corecta a procedurilor operationale;
  • Efectueaza periodic vizite in magazine in vederea obtinerii de feedback in urma aplicarii procedurilor;
  • Stabileste relatii de dezvoltare cu noi parteneri, clienti, etc;
  • Urmareste permanent activitatea concurentei in zona acoperita;
  • Realizeaza si transmite periodic raportari privind activitatea si concurenta din zona de acoperire catre superiorul ierarhic si Managerul Marketing;
  • Propune planuri de actiune in vederea cresterii vanzarilor si a obtinerii de profit in zona;
  • Promoveaza produsele distribuite de catre companie;
  • Realizeaza ofertele comerciale generale sau specifice;
  • Incheie contractele comerciale, in conformitate cu politica de vanzari a companiei ROMEGA FOOD DISTRIBUTION SRL;
  • Monitorizeaza livrarea comenzilor,
  • Beneficii :

  • Mediu de lucru dinamic
  • Pachet salarial motivant ,plus bonusare LUNARA
  • Autoturism serviciu, laptop, telefon mobil
  • Raportați această lucrare