Inginer mecanic
SC ELMAS S.R.L
Brasov
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice : inginerie mecanica, tehnologia constructiilor de masini

Bune cunoştinţe de rezistenta materialelor

Bune cunostinte de desen tehnic

Bune cunostinte in AutoCAD, Autodesk Inventor

Experienţă şi abilităţi în proiectarea de mecanisme, sisteme mecanice si instalatii industriale constituie avantaj

Limbi străine : engleză (nivel mediu), germană (avantaj),

Abilităţi de analiza, sinteza, creativitate si flexibilitate

Descrierea jobului

  • Salariu competitiv, mediu de lucru modern, placut, dinamic, profesionist.
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si planificare a carierei;
  • CV-urile pot fi expediate la e-mail : raluca.avram elmas.ro cu indicarea funcției solicitate. Informaţii la tel : 0268-308.727 Serviciul resurse umane

    Raportați această lucrare