Operator suport tehnic
RESTART ENERGY ONE SRL
Timisoara
‎în urmă cu 15 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Abilităţi foarte bune de comunicare prin telefon si e-mail
  • Gandire logica, orientata către rezolvarea problemelor şi rezultate
  • Atentie distributiva si concentrata
  • Studii medii / superioare
  • Experienta operare PC (excel, word)
  • Spirit de echipa, atitudine pozitiva, capacitatea de a dezvolta relatii eficiente de lucru cu colegii
  • Nice to have : experienţă profesională de minim 1 an de gestionare a tichetelor
  • Descrierea jobului

  • Gestionarea cu acuratete a datelor in sistemul informatic GeFee;
  • Urmarire status tichete deschise in functie de planificare si prioritate;
  • Acordarea de asistenta prin telefon & e-mail colegilor din alte departamente;
  • Analizarea situatiilor intalnite in urma introducerii datelor in sistem si transmiterea lor catre departamentele specifice;
  • Intocmirea si mentinerea diverselor rapoarte si evidente necesare.
  • Beneficii oferite :

  • Asigurare medicala;
  • Bookster si 7card;
  • Mediu de lucru energizant şi deschis;
  • Sediu central
  • Conditii de lucru foarte bune
  • Raportați această lucrare