Programista PHP
Nazwa.pl
Bucharest, Romania
2 zile în urmă
source : Just Join IT

JavaScript (regular)

HTML5 / CSS3 (regular)

PHP (advanced)

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY :

  • pełną wyzwań praca w przyjaznej atmosferze,
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia, m.in. szkolenie produktowe,
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników,
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji),
  • komfortowe biuro w Krakowie,
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w coachingach i szkoleniach,
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych,
  • pakiet atrakcyjnych benefitów.
  • PROFIL KANDYDATA :

  • bardzo dobra znajomość PHP, OOP,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
  • dobrą znajomość HTML5 / CSS3,
  • dobra znajomość JavaScript, jQuery, Ajax,
  • znajomość narzędzi Zend Framework, PHPUnit, Composer, Git
  • doświadczenie z systemami CMS
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • znajomość CMS TYPO3, CMS Made Simple, WordPress,
  • doświadczenie z narzędziami DevOps (Jenkins, Docker, Vagrant, Ansible),
  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL), doświadczenie z Linux (desktop)
  • ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI :

  • tworzenie / utrzymanie / rozbudowa aplikacji webowych (PHP, HTML, CSS i JS),
  • udział w analizie wymagań,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów,
  • dbanie o jakość kodu (przeglądy kodu, ciągła integracja, testy jednostkowe),
  • dokumentacja techniczna rozwiązań,
  • współpraca z zespołem.
  • Raportați această lucrare