TEHNICIAN CALITATE
SC GOLDE ORADEA SRL
Oradea
acum 31 minute
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii absolvite
  • experienta pe un post similar - minim 1 an
  • cunostinte de limba engleza - constituie avantaj
  • cunostinte de operare la calculator - MS Office
  • persoana proactiva, cu initiativa si cu bune abilitati de comunicare
  • Descrierea jobului

  • Elaboreaza si actualizeaza procedurile si instructiunile de munca pentru procesul de Control al Calitatii parturilor;
  • Urmareste zilnic Procesul de Control al Calitatii parturilor, si evalueaza performanta furnizorilor;
  • Este responsabil de luarea de masuri corective legate de reclamatii de calitate;
  • Aduna informatii referitor la datele de calitate din procesul de asamblare a fabricii;
  • Participa la sedintele de rezolvare a reclamatiilor din partea clientului pe problemele de calitate;
  • Ia decizii in privinta calitatii produsului finit si subansamblele acestuia.
  • Raportați această lucrare