Vanzator magazin online
Neng Tcm Srl
Bucuresti, Romania
6 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • administrarea si confirmarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online;
  • comunicarea cu clientii magazinului online;
  • gestionarea comenzi electronice si telefonice;
  • realizeaza documentele de livrare a marfurilor catre clienti (emite facturi aferente comenzilor, generare de note AWB, curierat);
  • promovarea si comercializarea produselor sau serviciilor oferite de companie;
  • ofera informatii despre produse si modul lor de folosire;
  • ofera clientilor consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile lor;
  • alte sarcini legate de vanzarile online;
  • participa la diverse activitati in cadrul magazinului (curatenie, inventariere);
  • participa la receptia cantitativa a produselor care intra in magazin.
  • Cerinte

  • experienta in domeniu minim 1 an;
  • bun cunoscator de programe de calculator,administrare site online;
  • cunoscator al limbii engleze;
  • priceput in relatiile cu publicul, o buna comunicare;
  • varsta maxima 35 ani.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu atractiv + comision de performanta;
  • carte de munca;
  • acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale;
  • program de lucru : luni - vineri, 09.00-17.30, cu pauza;
  • achizitii de produse la pret de furnizor;
  • locatie langa statia de metrou Piata Sudului.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite