Sofer (agent) livrator produse cofetarie, restaurant
Cofetaria Aida, Bistro Carol
Craiova
‎în urmă cu 22 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minim studii medii;
  • abilitati de comunicare;
  • bun conducator auto;
  • experienta minima in distributia de marfuri sau mancare;
  • persoana responsabila si loiala;
  • un avantaj il constituie cunoasterea orasului Craiova.
  • Descrierea jobului

  • pregatirea, verificarea, incarcarea si livrarea produselor;
  • respectarea regulior de livrare din companie;
  • angajatul va asigura transportul produselor la clienti in cea mai buna stare;
  • se ofera salariu competitiv;
  • contract de munca 8 ore, durata nedeterminata, concediu 21 zile.
  • Raportați această lucrare