Material handler level 3
Honeywell
Lugoj, TIMIS, Romania
1 zi în urmă

Join a team recognized for leadership, innovation and diversity

Iti doresti un loc de munca stabil? Ai experienta in aria de logistica si disponibilitate pentru program de lucru in schimburi?

Alatura-te echipei Honeywell.

Atributii si responsabilitati specifice :

Transporta produsele finite din zona de productie in zona Magazie trebuie sa fie capabil sa manipuleze manual materialele, cu ajutorul echipamentelor de ridicat si transportat, in urma uneo certificari RSVTI, in limita a maxim 300kg, precum si colete cu greutati maxim admise de 25kg

Receptioneaza cantitativ produsele finite din zona Expeditie trebuie sa fie capabil sa manipuleze manual materialele, cu ajutorul echipamentelor de ridicat si transportat, in urma uneo certificari RSVTI, in limita a maxim 300kg, precum si colete cu greutati maxim admise de 25kg

Sorteaza marfurile dupa locatiile si cerintele clientului

Impacheteaza, leaga si infoliaza marfa conform cerintei clientilor

Intocmeste documentele de impachetare (Packing List, Delivery Note, Content List) in sistem, pentru marfurile ce trebuie livrate - trebuie sa fie capabil sa manipuleze manual materialele, cu ajutorul echipamentelor de ridicat si transportat, in urma uneo certificari RSVTI, in limita a maxim 300kg, precum si colete cu greutati maxim admise de 25kg

Intocmeste documentele de transport (CMR , AWB)

Utilizeaza transpaletii si motostivuitoarele din dotare dupa examinare I.S.C.I.R - trebuie sa fie capabil sa manipuleze manual materialele, cu ajutorul echipamentelor de ridicat si transportat, in urma uneo certificari RSVTI, in limita a maxim 300kg, precum si colete cu greutati maxim admise de 25kg

Preda marfa serviciilor de curierat - trebuie sa fie capabil sa manipuleze manual materialele, cu ajutorul echipamentelor de ridicat si transportat, in urma uneo certificari RSVTI, in limita a maxim 300kg, precum si colete cu greutati maxim admise de 25kg

Iti oferim :

Conditii de lucru moderne si colegi super faini

Pachet salarial atractiv platit la timp.

Tichete de masa

Transport asigurat pe raza Municipiului Lugoj

  • Pachet de beneficii flexibile(vouchere de vacanta, asigurare de viata, asigurare stomatologica, pensie privata si asigurare de sanatate );
  • Bauturi calde gratuite (ceai,cafea,etc);
  • Sala de mese -cantina.

    Esti candidatul potrivit daca ai :

    Disponibilitate de a lucra in 2 sau 3 schimburi

    Esti familiarizat cu mediul industrial sau ai lucrat in fabrica de productie

    Certificat ISCIR stivuitorist -avantaj

  • Persoana organizata,capabila sa lucreze individual si in echipa,orientata catre rezolvarea problemelor de o maniera simpla si eficienta,atenta la detalii ;
  • Dinamism si promptitudine in efectuarea sarcinilor ;
  • Abilitati de lucru cu cifrele ;
  • Cunostinte medii de operare PC;
  • Cunostinte SAP -avantaj.

    Raportați această lucrare