Operator Centru Colorare
Quanta Resurse Umane SRL
Oradea
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Quanta Resurse Umane recruteaza pentru pozitia de Operator Centru Colorare pentru un producator important de vopsele si lacuri, in Oradea.

Cerinte :

  • Cunostinte minime de operare PC;
  • Disponibilitate pentru efort fizic;
  • Experienta anterioara constituie un avantaj;
  • Persoana organizata si responsabila.

    Responsabilitati :

  • Preluarea comenzilor pe e-mail;
  • Alimentare cu coloranti a masinilor de nuantat;
  • Efectuare necesar aprovizionare de baze si coloranti pentru realizare comenzilor primite;
  • Gestioneaza produsele intocmind toate documentele necesare intrarilor / iesirilor din depozit;
  • Primeste in gestiune, inregistreaza, pastreaza in conditii optime materiile prime;
  • Executarea comenzilor; verificarea fiecarei nuantari (dozarea sa fie corecta);
  • Anexarea documentelor de vanzare / transport pentru marfa nuantata si predarea catre depozit in vederea livrarii catre client;
  • Lucrari de mentenanta la masinile de nuantat si agitatoare.

    Beneficii :

  • Pachet salarial 2.250 lei net + bonus performanta;
  • Tichete de masa in valoare de 15 lei / zi lucrata;
  • Asigurare medicala privata;
  • Asigurare pensie privata.Program de lucru : 08 : 30 - 17 : 00 (luni-vineri).

    Punct de lucru : Soseaua Borsului 40, Oradea, Bihor.

    Pentru detalii : mtrasca quanta.com, 0733.940.132

    Datele cu caracter personal pe care ni le transmiteti, vor fi prelucrate cu scopul de a va ajuta la identificarea unor posturi potrivite, pentru care sa aplicati.

    Aceasta include trimiterea CV-ului dvs catre posibilii angajatori, mentinandu-va informat cu privire la viitoare oportunitati de munca prin metodele de comunicare furnizate de catre dumneavoastra.

    Conform Regulamentului European 2016 / 679, ati fost informat(a) ca, in orice moment, veti avea dreptul de a accesa datele dvs.

    cu caracter personal, dreptul de a rectifica datele dvs. cu caracter personal daca datele sunt incomplete sau inexacte, dreptul de a restrictiona prelucrarea datelor cu caracter personal (in cazul in care respectiva restrictie este justificata din punct de vedere legal) dreptul de a depune o plangere la autoritatea de supraveghere pentru protectia datelor si dreptul de a solicita incetarea prelucrarii datelor cu caracter personal in orice moment prin transmiterea unei cereri scrise pe email.

    Raportați această lucrare