Manager De Serviciu Securitate - Auchan Cluj Iulius
Auchan Romania
CLUJ-NAPOCA
6 zile în urmă

Responsabilități

Organizeaza si conduce serviciul de paza si dispeceratAsigura protectia clientilor, a produselor si a angajatilor AuchanPlanifica in serviciu agentii de securitate si dispeceriiIntocmeste documentele probatorii pentru politie,cand situatia o cere

Profilul candidatului

Studii superioare absolviteCunostinte de operare PC nivel avansatAtestat profesional de agent paza si protectie sau experienta in sistemul de aparare / MAIExperienta in asigurarea securitatii spatiilor comerciale / domeniul pazei bunurilor si valorilorAbilitati de coordonare si management al echipei.

Spirit organizatoric,disciplinat si orientat spre rezultat.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite