Senior Sales Representative /ASM- cosmetice profesionale
ECOVITAL KOSMETIK
Iasi
‎în urmă cu 12 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

studii medii sau superioare finalizate

domiciliul stabil in orasele mentionate

experienta relevanta in vanzari B2B

cunostinte MS Office solide, experienta in operare cu sisteme ERP / CRM

orientat catre rezultate si indeplinirea obiectivelor de vanzari si incasari lunare si semestriale

constituie avantaj important experienta in domeniul cosmetice profesionale

excelente abilitati de vanzare, negociere, comunicare, gasirea de solutii

bune abilități de vânzare și persuasiune

nivel de responsabilizare ridicat

capacitate de organizare si planificare a activitatilor zonale

permis de conducere categoria B

Responsabilitati :

  • realizeaza îndeplinirea planului de vanzari, in teritoriul agreat, conform targetelor lunare, semestriale, anuale.
  • identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte pe termen lung
  • securizeaza si creste cifra de afaceri
  • mentine si dezvolta reteaua de clienti, urmarind in permanenta atragerea de clienti noi B2B
  • ofera consultanta permanenta clientilor existenti sau potentiali
  • efectueaza un numar mediu de 10 vizite / zi.
  • acopera o arie formata din 3 judete, deplasari cu / fara cazare.
  • Beneficii :

  • pachet salarial atractiv : salariu de baza + comisioane+ bonus trimestrial + bonus anual.
  • oportunitatea de lucru in industria frumusetii profesionale, impreuna cu una dintre companiile leader in Romania
  • acces la programe personalizate de training profesional si dezvoltare profesionala
  • centru tehnic de pregatire, traineri proprii, materiale marketing, workshop-uri.
  • celelalte instrumente necesare desfasurarii activitatii : autoturism, telefon, tableta, etc. In eventualitatea in care sunteti posesor auto si o puteti folosi in scop profesional, ne vom ocupa de decontarea tuturor cheltuielilor asociate deplasarilor in scop profesional, inclusiv revizii anuale, etc.
  • Raportați această lucrare