Coordonator zona - OK Medical
SC Ok Medical SRL
Ramnicu‑Valcea
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Intr-o perioada in care nimic nu mai este ca inainte, noi ne marim echipa!

Daca te pasioneaza domeniul Sanatate, si :

  • ai experienta in vanzari;
  • ai nevoie de o provocare;
  • iti este usor sa comunici cu oamenii;
  • esti absolvent de studii superioare;
  • ai atitudine proactiva, cu orientare catre client;
  • pemis de conducere cat. B
  • vino sa ne cunoastem!!!

    Restul detaliilor le vom povesti atunci cand ne vom intalni.

    Descrierea jobului

    Avem nevoie ca tu sa :

  • Utilezi punctele de lucru conform instructiunilor deja stabilite intr-un manual de deschidere;
  • Recrutezi si sa oferi training personalului selectat;
  • Asiguri managementul si supervizarea punctului de lucru;
  • Construiesti si gestionezi portofoliului de clienti.
  • Oferim :

  • O super echipa alaturi de care vei lucra, de la care vei invata si, cu siguranta, vei evolua;
  • Un salariu atractiv si bonus;
  • Masina de serviciu;
  • Telefon mobil;
  • Laptop;
  • OK Medical este prima clinica de servicii medicale supraspecializate din Romania.

    Cu peste 200.000 clienti in Romania, avem 3 branse principale :

  • Servicii medicale de nisa;
  • Retea nationala de analiza covid-19 (sars cov-2) adresata clientilor;
  • Programul relansare responsabila adresat entitatilor economice.

    Te asteptam in echipa noastra!

    Raportați această lucrare