GESTIONAR DEPOZIT
CONFIDENTIAL
Voluntari
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii finalizate;
  • experienta minim 2 ani in gestiune depozit;
  • cunostinte avansate PC - operare gestiune;
  • Descrierea jobului

  • Depozit intern, cu doi angajati in departament;
  • pregateste si trimite partenerilor piese de schimb in concordanta cu cererile lor si in acord cu procedurile de livrare a pieselor de schimb ;
  • asigura control tehnic a pieselor de schimb aflate in garantie, in acord cu procedurile ;
  • pregateste note de livrare si expeditie a pieselor de schimb aflate in garantie ;
  • raporteaza saptamanal despre piesele de schimb aflate in garantie primite si trimise, pregateste dispozitii de plata pentru garantii ;
  • informeaza furnizorii externi despre discrepantele calitative si cantitative in receptionarea pieselor si inregistreaza
  • facturile interne si externe, precum si notele de receptie emise de depozit ;
  • comanda stocul de piese atunci cand este necesar ;
  • raporteaza saptamanal despre stocul de piese de schimb ;
  • verifica stocul din depozitul intern ;
  • verifica facturile furnizorilor interni ;
  • pregateste rapoarte la cerere;
  • participa la inventarele desfasurate in firma;
  • Program de lucru - 08.30-17.00 (L-V)

  • Transport gratuit de la metroul Pipera la sediul firmei;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix / tichete de masa / bonus anual in functie de performanta;
  • Raportați această lucrare