Dispecer Centru Alarmare
Global Technical Services S.A.
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Studii medii / superioare;
  • Cunostinte de operare PC, prevazut cu sistem de operare Windows;
  • Adaptabilitate in utilizarea programelor informatice noi;
  • Abilitati de comunicare si relationare prin telefon;
  • Seriozitate, responsabilitate, abilitati de a solutiona rapid situatiile dificile;
  • Spirit de echipa.
  • Constituie un avantaj :

  • Experienta de 1-2 ani in call-center / Dispecerat;
  • Experienta in utilizarea sistemelor de helpdesk / ticketing;
  • Atestat Dispecer Centru de Alarma.
  • Descrierea jobului

    Descrierea postului :

  • Monitorizarea si operarea sistemelor electronice de securitate instalate la obiective;
  • Utilizarea unor platforme software dedicate managementului securitatii;
  • Preluarea si tratarea semnalelor de alarma in conformitate cu normele, procedurile si legislatia in vigoare;
  • Asigurarea suportului telefonic in diverse situatii specifice conceptului de securitate;
  • Relationarea cu prestatorii serviciilor de securitate in vederea tratarii alarmelor;
  • Program de lucru in ture.
  • Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • Oferta salariala motivanta;
  • Oportunitatea de a lucra cu cele mai noi tehnologii in domeniu;
  • Echilibru intre viata personala si cea profesionala, prin prisma programului de lucru in ture;
  • Mediu de lucru placut.
  • Raportați această lucrare