Host Jocuri Online
Manpower
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Excelente abilitati de prezentare ;
  • Limba engleza nu este obligatorie, insa reprezinta un plus ;
  • Atitudine pozitiva si entuziasta ;
  • Capacitatea de a mentine nivelul de energie ridicat pe durata jocurilor care necesita o stare de spirit mai animata;
  • Atentie la detalii;
  • Capacitatea de a interactiona bine cu oamenii / orientare catre client .
  • Descrierea jobului

  • Implicarea jucatorilor in experienta jocurilor live;
  • Prezentarea jocurilor intr-o maniera profesionala, aratand excelente abilitati de prezentare;
  • Oferirea cunostintelor de specialitate si o calitate superioara a jocurilor;
  • Mentinerea unui nivel profesional de competenta tehnica in cadrul tuturor jocurilor, respectand regulile companiei.
  • Programul de lucru se desfasoara in 3 ture , prin rotatie :

  • 06 : 00-14 : 00;
  • 14 : 00-22 : 00;
  • 22 : 00-06.00.
  • Pachet salarial compus din :

  • Salariu net (800 euro);
  • Tichete de masa;
  • Abonament servicii medicale;
  • Sporuri.
  • Raportați această lucrare