TERAPEUT CORPORAL
SC ALICE LUXURY STUDIO SRL
Bucuresti
‎în urmă cu 19 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • este discret, disciplinat, punctual, dornic de autodepășire, pasionat de munca depusă
  • este orientat către client și către cele mai bune rezultate ce pot fi obținute
  • se integrează cu ușurință în echipă
  • deține certificat de calificare în domeniu
  • Descrierea jobului

    Angajăm terapeut corporal cu experiență și practică pe aparatură de remodelare corporală, de preferință femei.

    Responsabilități :

  • aplicarea corectă a tratamentelor corporale, la indicațiile medicului estetician
  • experiență în remodelarea corporală cu ajutorul aparatelor
  • evaluarea clienților
  • furnizarea de informații referitoare la metodele de lucru din timpul terapiei
  • asigurarea calității tratamentelor aplicate
  • orientarea către obținerea celor mai bune rezultate
  • Raportați această lucrare