GEL – Responsabil ospitalitate
Premier Restaurants Romania
Braila
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Descrierea jobului

McDonald’s ofera experiente memorabile pentru clientii sai!

GUEST EXPERIENCE LEADER Responsabil Ospitalitate reprezinta ambasadorul inovației la McDonald’s si ii indruma pe clienti sa comande la kiosk-urile digitale, rezolvand rapid orice problema.

Responsabilitati principale :

  • Asisti in mod proactiv oaspetii in plasarea comenzii la Kiosk si in gasirea unei mese libere (ajuti la cresterea afacerii și la reducerea aglomerației din fata tejghelei);
  • Te asiguri ca oaspetii au fost serviti cu acuratete si ca sunt multumiti de calitatea si prospetimea produselor;
  • Gestionezi cu incredere solicitari sau intrebari din partea clientilor interesati sa afle diferite informatii;
  • Despre tine :

  • Minim studii medii finalizate;
  • Atitudine pozitiva si orientare catre client;
  • Ai o atitudine proactiva si esti orientat spre rezultate;
  • Te adaptezi repede schimbarilor si ai capacitatea de a lucra sub presiune.
  • Ai bune abilitati de lucru in echipa;
  • Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv (ex. pentru norma intreaga de 8 ore, venitul incepe de la 2500 RON : cuprinde salariul net + tichete de masa pentru fiecare zi lucrata la norma intreaga de 8 ore);
  • Beneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate in timpul programului de lucru;
  • Flexibilitatea programului de lucru (in ture, norma de lucru intreaga 8 ore - sau partiala - 4 sau 6 ore)
  • Posibilitatea de a lucra in restaurantul McDonald’s din apropierea casei (in limita posturilor vacante);
  • Training gratuit pentru dezvoltarea abilitatilor comunicare, de lucru cu oamenii, organizare si planificare sau abilitati specifice industriei alimentare;
  • Beneficiezi de zile libere pentru evenimentele speciale.
  • Raportați această lucrare