Asistent - Consilier Juridic
Dr. Leahu Dental Clinics
Bucuresti
‎în urmă cu 21 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Abilitati dе comunicare
  • Cunostinte dе operare PC
  • Cunostinte foarte bune MS Office
  • Abilitate dе a lucra in echipa
  • Studii superioare absolvite
  • Persoana dinamica, implicata
  • Persoana foarte organizata, atenta la detalii
  • Limba engleza vorbit si scris nivel avansat
  • Descrierea jobului

  • Este raspunzator cu suportul administrativ pentru departamentul juridic
  • Organizarea, arhivarea, scanarea, fotocopierea documentelor solicitate
  • Organizarea diferitelor dosare ale departamentului
  • Programarea intalnirilor in baza solicitarii si detaliilor primite
  • Deplasare la diverse institutii pentru depunere sau ridicare documente, cum ar fi : ONRC, OSIM, instante, cabinete notariale, birouri executori judecatoresti, etc
  • Completare imputerniciri, adeverinte, adrese de nivel incepator
  • Tinerea evidentelor si centralizarilor documentelor departamentului
  • Dactilografiere, daca este cazul, in diverse intalniri la care participa departamentul juridic.
  • Raportați această lucrare