Gestionar depozit
Stanleybet
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii (preferabil profil economic);
  • Cursuri de pregatire (legislatie, gestiune stocuri) - prezinta avantaj;
  • Experienta in a opera / efectua tranzactii intre gestiuni;
  • Cunostinte de operare PC (MS Office / Excel);
  • Atentie distributiva; Adaptare la schimbare; Timp de reactie bun;
  • Orientare catre obtinererea de rezultate;
  • Comunicare si lucru in echipa;
  • Initiativa;
  • Persoana organizata, responsabila.

    Descrierea jobului

  • Organizarea depozitului si receptia produselor calitativ si cantitativ;
  • Gestionarea stocurilor cat si a documentelor specifice;
  • Efectueaza activitati specifice de gestiune : intrari / iesiri, transferuri, livrari, retururi;
  • Participa la activitati de manipulare a marfii in depozit;
  • Inregistrarea documentelor in sistemul informatic;
  • Participa la inventarul stocului de marfa;
  • Ajuta la descarcarea marfii in depozit si efectueaza receptia cantitativa si calitativa;
  • Stabileste modul de organizare si functionare al proiectelor in cadrul depozitului, tinand cont de cerintele legale si necesitatile companiei;
  • Stabileste si implementeaza regulile de depozitare, manipulare si procedurile de lucru;
  • Propune masuri pentru optimizarea proceslor in logistica;
  • Asigura conditii si resurse necesare pentru inventarierea periodica;
  • Are o preocupare permanenta de optimizare a spatiilor de depozitare si reducere a cheltuielilor.

    Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • Salariu fix, contract perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Pachet ervicii medicale;
  • Training de specialitate;
  • Oportunitati de avansare;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic.
  • Raportați această lucrare