Optometrist
Eyezen
Constanta
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Căutam un nou coleg / colega care sa facă parte din echipa noastră.

Cerințe :

  • studii de specialitate - Optometrie - și experiența pe un post similar în optică medicală reprezintă un avantaj
  • persoană proactivă, organizată, implicată în procesul de vânzare, serioasă, atentă la detalii, cu reale abilitați de comunicare.
  • Responsabilități :

  • consultații optometrice - determinare dioptrii;
  • consilierea clienților în alegerea ramelor și lentilelor
  • Descrierea jobului

  • salariu fix motivant (negociabil în funcție de experiență) și comision de performanța
  • mediu de lucru plăcut și profesionist;
  • punct de lucru fix; acces la aparatură performantă
  • contract de munca pe perioada nedeterminata.
  • Raportați această lucrare