LEADER QM BITRITA
APT RESOURCES & SERVICES SRL
Carei
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare in domeniul tehnic;
  • Cunostinte si experienta aditionala de minim 2 ani in domeniul managementului productiei si / sau a sistemelor de productie;
  • Cunostinte de Lean Management;
  • Certificare Six Sigma Green Belt, constiuie un avantaj;
  • Abilitati bune de analiza si rezolvare a problemelor; abilitatea de a lucra sub presiune;
  • Limba engleza scris / citit - nivel avansat;
  • Abilitati de comunicare si prezentare;
  • Abilitati de organizare;
  • Determinare;
  • Disponibilitate pentru calatorii in interes de servici;
  • Disponibilitate pentru relocare in Bistrita;
  • Descrierea jobului

  • Responsabil pentru planificarea generala a bugetului pe calitate din proiectul alocat;
  • Responsabil pentru monitorizarea si realizarea Proiectului alocat;
  • Asigura descentralizarea si implementarea standardelor QM ;
  • Instruirea si calificarea echipei QM de care raspunde;
  • Management si imbunatatire de proces; implementarea sistemului de management al calitatii;
  • Stabilirea normelor si standardelor pentru indicatorii de calitate si monitorizarea respectarii lor;
  • Planificarea si executarea auditurilor interne / externe; validarea si aprobarea punerii in functiune a echipamentelor;
  • Sprijin in timpul vizitelor / auditurilor de client;
  • Asigura implementarea actiunilor de imbunatatire continua a procesului de management al calitatii, a procedurilor, politicilor si rapoartelor;
  • Asigura respectarea Cerintelor Specifice de Client;
  • Autorizat sa opreasca productia si / sau livrarea pentru evitarea riscurilor de neconformitate a proceselor / produselor;
  • Raportați această lucrare