Electrician si tehnician sisteme de securitate
Electroinstal Solution
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii tehnice, sau cursuri de calificare constituie un avantaj;
  • Disponibilitate si aptitudini pentru munca la inaltime;
  • Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
  • Rezistenta la stres si spirit de echipa;
  • Persoana sociabila, organizata si punctuala;;
  • Orientat către client și către rezultate;
  • Descrierea jobului

  • Reаlizarе instalаtii еlectrice si sisteme de securitate pеntru imobilе rеzidеntiale si hale industriale;
  • Asigura executia lucrarilor in intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate impuse si a altor standarde in vigoare.
  • Consulta seful de echipa sau inginerul alocat santierului pentru executarea lucrarilor.
  • Raspunde de echipamentele pe care la are in custodie .
  • Pentru persoanele care nu locuiesc in Bucuresti, se asigura care.
  • Se lucreaza numai cu contract de munca,
  • Programul de lucru este de 8 ore, luni - vineri
  • Raportați această lucrare