REPREZENTANT MEDICAL - ECHIPAMENTE DE LUCRU ARDEAL
VETRO SOLUTIONS S.R.L.
Cluj‑Napoca
‎în urmă cu 6 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare în domeniul veterinar
  • Bune abilități de comunicare, relaționare
  • Capacitate de asimilare rapidă a informațiilor
  • Cunoștințe de Limba Engleză de preferat nivel avansat
  • Permis de conducere categoria B (minim 1 an experiență)
  • Cunoștințele în vânzarea de aparatură medicală sau în domeniul veterinar reprezintă un avantaj
  • Disponibilitatea pentru deplasare în zona Ardeal
  • Descrierea jobului

  • Promovarea și vânzarea de aparatură medicală și soft veterinar în zona Ardeal
  • Administrarea portofoliului de clienți
  • Construirea unor relații de afaceri pe termen lung cu toți clienții existenți din zona și menținerea unei legături permanente, pentru fidelizarea acestora
  • Planificarea fiecărei vizite la client, stabilirea unor obiective clare, urmărirea și realizarea acestora
  • Urmărirea permanentă a realizării obiectivelor zilnice de vânzări, lunare și trimestriale și adaptarea strategiei în funcție de nivelul de realizare al acestora
  • Identificarea și analizarea tendințelor de marketing ale produselor proprii și ale concurentei
  • Dezvoltarea portofoliului de clienți
  • Prospectarea în permanență a pieței în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor în zona de acțiune
  • Raportați această lucrare