Operator PC - AutoCAD
Alteo Gas Gpl Equipments
Campina, RO
3 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Societate comerciala angajeaza operator calculator, cunostinte AutoCAD, suita Office, salariu atractiv, program fix L-V.

Cerinte

Adaptabilitate si flexibilitate

Foarte bun organizator

Capacitate de luare a deciziilor

Putere de concentrare si rezistenta la stres

capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa

dorinta de a lucra la nivel profesionist si a fi recompensat corespunzator

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariu atractiv cu perioada initiala de proba

extra, bonusuri per proiect dupa primele luni de activitate

oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica si de a participa activ la dezvoltarea companiei

Raportați această lucrare