Inginer automatizari
Profix Srl
Timisoara, Romania
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Aptitudini si deprinderi / competente necesare ocuparii postului

  • Experienta in domeniu de minim 3 ani
  • Cunostinte in PLC cu integrare si soft
  • Proiectare si executie instalatii electrice si dulapuri de automatizare intru-un program de proiectare electrica
  • Disponibilitate la deplasari
  • Cerinte

  • Nivel studii : Superioare tehnice
  • Specializarea : Electrotehnica, electronica, automatizari
  • Carnet de conducere categoria B
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu / avansat
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Pachet de beneficii oferit :

  • Salariu fix
  • Tichete de masa
  • Transport asigurat
  • Ne puteti contacta la adresa de e-mail : office profix.ro