Agent de Securitate - Jumbo CONSTANTA & BERCENI (Buc.)
JUMBO EC.R. SRL
Navodari
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Trasaturi generale pentru angajare :

  • studii medii;
  • cazier judiciar;
  • conditie fizica buna.
  • Calitati de conduita si prezenta :

  • onest, amabil, serviabil, tinuta prezentabila;
  • spirit de observatie;
  • respecta procedurile stabilite de companie.
  • Descrierea jobului

    Detinatorul functiei va fi responsabil cu :

  • asigurarea efectuării tranzacţiilor într-un mod sigur şi corect cu clienţii şi cu angajaţii;
  • depistarea furturilor, deteriorărilor şi a produselor fără cod.
  • Cerinte de calificare :

  • bune abilităţi de comunicare şi colaborare;
  • detine Atestat de Agent de securitate.
  • OFERIM :

  • Pachet salarial competitiv
  • Tichete de masă
  • Bonus lunar de prezenţă
  • Contract de muncă pe durată nedeterminată
  • Program de muncă de 8 ore / zi
  • Mediu de lucru modern şi plăcut
  • Raportați această lucrare