Site Manager / Sef Depozit
CONFIDENTIAL
Cluj‑Napoca
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experiență pe un post similar minim 2 ani;
  • Cunoștințe limba engleză nivel avansat;
  • Cunoștințe avansate în domeniul logisticii contractuale;
  • Cunoștințe aplicații tehnice specifice domeniului reprezintă un avantaj;
  • Abilități de coordonare, delegare, comunicare, organizare.
  • Responsabilități

  • Coordonarea operationala a activitatii din depozitul logistic si coordonarea angajatilor;
  • Verificarea constanta a respectarii procedurilor si normelor in cadrul depozitului;
  • Analiza activitatii in depozit din punct de vedere al performantelor, productivitatii, eficientei si implicit propunerea / implementarea unor masuri de optimizare / eficientizare;
  • Administrarea principalului instrument informatic de gestiune al depozitului (Warehouse Management System);
  • Stabilirea de obiective impreuna cu angajatii si comunicarea clara a nivelului de performanta asteptat;
  • Raportari periodice ( zilnic, saptamanal sau lunar) catre superiorii directi privind activitatea si rezultatele depozitului;
  • Responsabil P&L pentru site.
  • Raportați această lucrare